Strava_czVážení rodičia,

radi by sme vám dali do pozornosti, že svoje dieťa môžete prihlásiť do školskej jedálne už od 20.08.2019 v čase od 8.00-13.00 hodiny. Vyhnete sa tak dlhej rade, ktorá vzniká vždy ak dieťa prihlasujete prvý septembrový deň prípadne týždeň.

Aby vaše prihlasovanie prebehlo bez zbytočných prieťahov, pripravte si prosím vyplnený zápisný lístok a súhlas so spracovaním osobných údajov  ktorý nájdete na našej webovej stránke, prineste si 5.-Eur na zakúpenie čipu pre stravníkov (ak ho ešte vaše dieťa nemá alebo ho stratilo). Súhlas so spracovaním osobných údajov vyplňujú iba noví stravníci, ktorí u nás ešte nie sú zaevidovaní.

Zápisný lístok Excel dokument Stiahnuť (41 KB) Pdf dokument Stiahnuť (365 KB)
Súhlas so spracovaním osobných údajov   Pdf dokument Stiahnuť (212 KB)

Strava_czAplikácia strava.cz je internetové objednávanie a odhlasovanie obedov pre vaše dieťa.

Umožňuje sledovať stav konta stravníka, objednávky, výdaj, jedálny lístok, čas dokedy sa môže objednávať či odhlasovať, alergény v pokrmoch či stravnú jednotku. Túto službu ponúkame pre žiakov 1. i 2. stupňa základnej školy. Pre aktivovanie je potrebné nahlásiť u vedúcej školskej jedálne pri prihlasovaní žiaka na stravu vašu emailovú adresu a  mať zakúpený bezkontaktný čip.

Po aktivovaní sa prihlásite zadaním prihlasovacích údajov, ktoré dostanete a výberom školskej jedálne. Naša jedáleň má kód 9044.

Jedálny lístok na webovej stránke  je len informatívny. Zmena pokrmov môže nastať z dôvodov nedodania tovaru, zmeny počtu stravníkov alebo výpadku elektriny či vody. Správny jedálny lístok je vyložený v jedálni a prípadné zmeny sú na ňom zaznamenané.

Za pochopenie ďakujem

Celospoločenský vývoj, zrýchlený životný štýl, nové výživové trendy v oblasti stravovania a požiadavky na zabezpečenie zdravej výživy detí si v praxi vyžiadali aktualizáciu materiálno-spotrebných noriem pre školské stravovanie v Slovenskej republike (ďalej len MSN), ktoré boli vydané v roku 1992 a 2003, tvorbu nových MSN a spracovanie receptúr, ktoré sú charakteristické pre jednotlivé regióny Slovenska.
Predložený register MSN tvorí 996 MSN, ktoré sú usporiadané do 24 pokrmových skupín s technologickými postupmi prípravy pokrmov, nápojov a prepočtom odporúčaných výživových dávok (OVD) podľa vekových kategórií stravníkov.

SuperCodersOrange Business Services (dcérska spoločnosť  jedného z vedúcich telekomunikačných operátorov na svete, ktorý je vysoko angažovanou a zodpovednou spoločnosťou, propagujúcou aj spoločenskú zodpovednosť) vytvorila pre deti novú vzdelávaciu aktivitu pod názvom # SuperCoders #, v ktorej ide o skutočné programovanie zábavným, interaktívnym a intuitívnym spôsobom. V Bratislave a jej okolií sa Orange Business Services podarilo zorganizovať už 4 takéto „couching“ aktivity.

august 2019