Majster SlovenskaKat. U15:

Chlapci po celý turnaj ukazovali na ihrisku vysoku technickú pripravenosť. Ku každému jednému zápasu pristúpili maximálne zodpovedne a koncetrovane, čoho zaslúženým výsledkom bol postup do finále, kde sa stretli so ZŠ Tulipánovou z Nitry. Aj napriek tomu, že súper bol kvalitný, naši chlapci nepoľavili vo výkone, o to ešte viac boli namotivovaní. Turnaj zvládli vyhrať bez jedinej prehry a stali sa tak Majstrami Slovenska v malom futbale (kategórie U15).

Richard Čintala, tréner športovej triedy ZŠ Mateja Bela

Kat. U10:

Do turnaja sme vstúpili výborne, pretože prvý zápas sme naozaj hrali veľmi dobre, ale ZŠ z Nitry bola naozaj kvalitný súper. V odvete sme si bohužiaľ mysleli, že bez bojovnosti a behania sa dá hrať a veľmi silno sme narazili. Chalanov sme museli namotivovať na ďalšie zápasy, čo sa nám aj podarilo a postupne sme vďaka futbalovosti postúpili zo štvťfinále cez semifinále až do finále. Vo finále sme boli o dosť lepším tímom na ihrisku, no nepremenili sme štyri vyložené šance, dokonca jedna z toho do prázdnej brány. Bohužiaľ sa nám to vypomstilo a na penalty sme finálový duel prehrali. Nič sa však nedeje, finálna fáza nám nevyšla. Avšak vicemajstrom Slovenska v malom futbale nie je len tak hocikto, takže si vážime toto ocenenie.

Anton Daniel, tréner ŠTK Šamorín, učiteľ TV

  • majstri_u15
 

Tento výsledok poukazuje aj na kvalitnú prácu s mládežou v klube ŠTK Šamorín.

Ďakujem pedagógom a trénerom ZŠ Mateja Bela a ŠTK Šamorín.

Mgr. Vajasová, riaditeľka školy

september 2022
P U S Š P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti