Vedenie školy
Riaditeľka školy Mgr. Magdaléna Vajasová
Zástupcovia riaditeľky školy  
I.stupeň Mgr. Renáta Bokorová
II.stupeň Ing. Marta Izsófová
pre vnútornú správu Mgr. Ladislav Miklóš

 

Triedníctvo I. stupeň:
0.A Mgr. Denisa Kubincová
0.B p. Katarína Šimonová
I.A Mgr. Jana Kallová
I.B Mgr. Helena Kapuštiarová
I.C Mgr. Lucia Krajčíková
I.D Mgr. Sylvia Krivošíková
I.E Mgr. Laura Mališová
I.F Mgr. Terézia Rajczová
II.B Mgr. Judita Koleszárová
II.C Mgr. Mária Huttová
II.D Mgr. Gabriela Bartalová
II.E Mgr. Zuzana Csölleová
II.F Mgr. Alexandra Ásványiová
III.A Mgr. Terézia Ďuriačová
III.B p. Anna Csáderová
III.C Mgr. Denisa Kissová
III.D Mgr. Lucia Očenášová
III.E Mgr. Jana Olšavská
IV.A Mgr. Marianna Golisová
IV.B Mgr. Zuzana Krajčírová
IV.C Mgr. Viera Pussová
IV.D Mgr. Tünde Tolnai Süveg
IV.E Mgr. Adriana Schnóblová
Triedníctvo II. stupeň:
V.A Mgr. Mária Vyhnáliková (Mgr. Angela Kulichová)
V.B Mgr. Lenka Patro (Mgr. Sylvia Mokrá)
V.C Mgr. Mária Steinová (Petra Žbirková)
V.D Mgr. Petra Žbirková (Mgr. Mária Steinová)
VI.A p. Zuzana Czingelová (Mgr. Darina Bašková)
VI.B Mgr. Soňa Ficeková (Ing. Marta Izsófová)
VI.C Mgr. Darina Bašková (Zuzana Czingelová)
VI.D Mgr. Dana Figlárová (Mgr. Soňa Púryová)
VI.E Ing. Klaudia Macháčová (Mgr. Mária Kopčová)
VII.A Mgr. Stanislava Suroviaková (PhDr. Silvia Sztruhárová)
VII.B Mgr. Lucia Brišková (Mgr. Elena Vargová)
VII.C PhDr. Silvia Sztruhárová (Mgr. Stanislava Suroviaková)
VII.D Mgr. Veronika Pörsöková (Mgr. Elena Mazúrová)
VII.E Mgr. Elena Mazúrová (Mgr. Veronika Pörsöková)
VIII.A Ing. Marta Izsófová (Mgr. Soňa Ficeková)
VIII.B Mgr. František Chudoba (Ing. Tomáš Valacsay)
VIII.C Mgr. Angela Kulichová (Mgr. Mária Vyhnáliková)
VIII.D Mgr. Miriam Birošová (Mgr. Helena Szarvašová)
VIII.E Mgr. Helena Szarvašová (Mgr. Miriam Birošová)
IX.A Mgr. Adela Drusková (Mgr. Martina Průžková)
IX.B Mgr. Elena Vargová (Mgr. Lucia Brišková)
IX.C Mgr. Martina Průžková (Mgr. Adela Drusková)
IX.D Mgr. Sylvia Mokrá (Mgr. Lenka Patro)
IX.E Mgr. Natália Valacsai (Silvia Plutzerová)

 

Netriedni učitelia
Zuzana Takács, DiS. art.
p. Mária Gútayová
Mgr. Klára Green
Mgr. Juraj Kuba
Mgr. Soňa Púryová
Ing. Jana Habánová
Ing. Adriana Brňáková
P. Silvia Plutzerová
Mgr. Alica Moravčíková
Mgr. Kristína Némethová
Ing. Tomáš Valacsay
Mgr. Erika Mezey Lelkes
Mgr. Martina Marková
Mgr. Jana Fördös
Mgr. Erika Páterková
Mgr. Mária Kopčová
Asistent učiteľa
Mgr. Zuzana Švolíková
Mgr. Ildikó Csandová
Ing. Renáta Maťková
Bc. Natália Banyárová
Bc. Katarína Vranková
Helena Čurajová, DiS.
Bc. Daniela Rusnačiková
Výchovný poradca
Mgr. Stanislava Suroviaková
Špeciálny pedagóg
Mgr. Dina Možuchová
Mgr. Darina Vašková
Tréner
Mgr. Martin Gyurász
Školský klub detí (ŠKD)
p. Simoneta Gombosová - vedúca
p. Anastázia Mitalová
p. Erika Matusová
p. Soňa Kršková
p. Marta Lelkešová
p. Otília Vargová
p. Zuzana Jonásová
p. Ľubica Fríbertová
p. Eva Bokorová
Ing. Sylvia Némethová
p. Ingrid Csibová
PhDr. Renáta Nahálková
p. Tamara Hinterschusterová
Mgr. Dana Kubincová
Mgr. Michaela Ročková
Na materskej dovolenke
Mgr. Alžbeta Boršová
Mgr. Lucia Horváthová
august 2017
P U S Š P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najbližšie udalosti

ned, 20. aug 2017
Letné prázdniny
pon, 21. aug 2017
Letné prázdniny
uto, 22. aug 2017
Letné prázdniny
str, 23. aug 2017
Letné prázdniny
štv, 24. aug 2017
Letné prázdniny