Aktívny obrázok Dňa 11. decembra 2013 sa na našej ZŠ uskutočnil 2. ročník „Vianočného bazárika“. Tentoraz sa táto akcia konala na školskom dvore. Už mesiac vopred vyrábali žiaci 1. stupňa spolu so svojimi triednymi učiteľkami vianočné pozdravy, svietniky, najrôznejšie ozdoby na stromček a rozličné drobnosti vhodné ako vianočné darčeky.
Aj rodičia prispeli svojou iniciatívou a tvorivosťou, čoho výsledkom bolo voňavé chrumkavé vianočné pečivo- najmä krásne zdobené medovníčky, ktoré si mohli návštevníci bazárika za symbolickú cenu zakúpiť spolu so žiackymi výrobkami. Verte, že bolo z čoho vyberať! Deti sa spolu s rodičmi, starými rodičmi, kamarátmi, pani vychovávateľkami a pani učiteľkami len tak hmýrili na školskom dvore.

Sviatočnú náladu umocňoval spev Eriky Vonyikovej ,ktorú hudobne sprevádzal Tibor Csicsó. Prítomní sa mohli bezplatne občerstviť teplým čajíkom, vianočným pečivom a mastným chlebíkom s cibuľou.
Veríme, že sa vianočný bazárik stane každoročnou tradíciou na našej škole a pomôže vyčariť čarovnú atmosféru v období očakávania najkrajších sviatkov roka -Vianoc.
Ďakujeme všetkým rodičom a sponzorom, s pomocou ktorých sa celé podujatie uskutočnilo a už teraz sa tešíme na budúci bazárik!

Výťažok: 423€ sa využije pre žiakov 1. stupňa.

Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
Aktívny obrázok
jún 2021
P U S Š P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti